X

PRACA W ERONTRANS

Poszukujesz pracy w charakterze KIEROWCY?

Jesteś PRZEWOŹNIKIEM lub chcesz zostać PRZEDSIĘBIORCĄ TRANSPORTOWYM?

 

Zadzwoń do mnie: +48 539 991 500

track & trace

branże

Zdobyte doświadczenie gwarantuje możliwość realizacji najbardziej wymagających zadań zaspakajających potrzeby różnych gałęzi rynku.

Z powodzeniem wspieramy branże Automotive, FMCG, HighTech,Retail,Food Service, Paper

Automotive

Automotive

Wybierz najlepsze rozwiązanie dzięki doświadczeniu, kreatywności i zdolnościom adaptacyjnym Erontrans

FMCG

Popraw czas dostawy, zoptymalizuj poziomy zapasów i kontroluj koszty transportu
HIGH TECH

HIGH TECH

Wprowadź rozwiązanie, które jest skalowalne, zapewnia elastyczność, gwarantuje bezpieczeństwo, szybkość i terminowość dostaw
Retail

Retail

Sięgnij po rozwiązania szyte na miarę by zyskać przewagę nad konkuręncją

Food service

Zaspokuj apetyt swoich klientów dzięki specjalistycznym rozwiązaniom branżowym, które pomagają utrzymać wysoką konkurencyjność
Paper

Paper

Rozwijaj swój potencjał dzięki terminowości dostaw i optymalizacji kosztów.

usługi

Wizja, którą nakreśliliśmy sobie wiele lat temu by stać się operatorem wszechstronnym, znajduje swoje realne odzwierciedlenie w ofercie szerokiego katalogu usług, jakie dzisiaj jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom. Z powodzeniem realizujemy zarządzanie łańcuchem dostaw, transport drogowy, spedycję lotniczą, usługi celne, fracht morski, przeprawy promowe, transport drobnicowy oraz logistykę kontraktową.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Logistyka dobrze odnajduje się w starożytnej maksymie „czas to pieniądz”. Kiedy do kryterium czasu dodamy jeszcze automatyzację procesów, elastyczność oraz doświadczenie sięgające 1985 roku, otrzymamy wówczas mieszankę metod, jakimi posługujemy się świadcząc usługi logistyczne.

Transport drogowy

Oferujemy usługi transportowe na rynku krajowym i międzynarodowym. Transportujemy towary drobne, spożywcze, mrożone, przemysłowe, niebezpieczne ADR, specjalistyczne, ponadnormatywne i niestandardowe.
Project cargo

Project cargo

Jedną z bardziej wymagających usług logistycznych są zlecenia transportowe polegające na przewozie obiektów ponadgabarytowych. Maszyny budowlane, konstrukcje stalowe i żelbetonowe elementy linii technologicznych, wieże wiatrowe, transformatory, jachty, suwnice i maszyny rolnicze to ładunki, do których należy podejść niestandardowo. Wykorzystujemy rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w spedycji rzecznej, morskiej, kolejowej, lotniczej i drogowej.
Spedycja lotnicza

Spedycja lotnicza

W realizacji usług spedycji lotniczej pomaga nam gęsta sieć agentów zlokalizowanych na każdym kontynencie. Drogą lotniczą realizujemy usługi transportowe towarów standardowych i ponadgabarytowych. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów przewozowych.

Usługi celne

Logistyka międzynarodowa nosi ze sobą liczne konsekwencje prawne i finansowe, zwłaszcza kiedy ładunek przekracza granicę. Decydując się na nasze usługi transportowe klienci zdejmują z siebie ciężar skomplikowanych procedur celnych, dzięki czemu mogą skupić się na właściwej działalności.
Fracht morski

Fracht morski

Transport morski należy do najtańszych kanałów dystrybucji ładunków. Z uwagi na duże zainteresowanie klientów tym rodzajem spedycji, przygotowaliśmy pełne spektrum usług w tym zakresie.
Transport intermodalny

Transport intermodalny

Transport intermodalny wykorzystuje różne środki transportu. Zanim ładunek dotrze w miejsce docelowe, może być transportowany samochodem, koleją, drogą morską bądź lotniczą. Warunkiem jest to, aby ładunek umiejscowiony był w jednej jednostce ładunkowej, np. kontenerze, nadwoziu wymiennym.
Przeprawy promowe

Przeprawy promowe

W ramach dystrybucji produktów na terenie Europy zajmujemy się optymalizacją procesu przepraw promowych w obszarze morza Bałtyckiego, Północnego i Śródziemnego. Co się za tym kryje? Dobieramy przewoźników promowych. Dokonujemy wyboru rejsów pod kątem potrzeb i terminów dostaw.
Jockey transport

Jockey transport

Zapewniamy transport autobusów z fabryk oraz serwisów do klientów finalnych, czyli przedsiębiorstw komunikacji miejskiej. Przy czym w tej usłudze korzystamy wyłącznie z naszej doświadczonej kadry kierowców, którzy kierują pojazdami bezpośrednio do miejsca docelowgo.
Transport drobnicowy

Transport drobnicowy

Transport drobnicowy to przewóz ładunków częściowych, paletowych i paczek. Dystrybucja tego rodzaju przesyłek odbywa się głównie w oparciu o transport drogowy.
Logistyka kontraktowa

Logistyka kontraktowa

W naszej ofercie znajdują się również usługi dotyczące powierzchni magazynowych. Zarządzamy przesyłkami podczas wyładunku, dekonsolidacji oraz składowania we właściwym miejscu w magazynie. Kompletujemy zamówienia pod konkretnego odbiorcę. Zabezpieczamy ładunek do wysyłki i przygotowujemy do dystrybucji.

ErontransDziałamy na rynku od 1989 roku

doświadczenie
29
lat

wykonanych
300 000
zleceń rocznie

 

Erontrans - Działamy na rynku od 1989 roku

Kontakt

Biuro Główne

Erontrans Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 64B
83-000 Pruszcz Gdanski

Tel: +48 58 773 93 00
Fax: + 48 58 773 93 33
E-mail: erontrans@erontrans.pl